Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/Aemilianus/domains/zhistoria.epralat.edu.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 SPOTKANIE Z AUTOREM „MIEJSCA I SZTUKA. RACOT” – Z HISTORIĄ PRZY KAWIE Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/Aemilianus/domains/zhistoria.epralat.edu.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600

SPOTKANIE Z AUTOREM „MIEJSCA I SZTUKA. RACOT”

Już 16 września o godzinie 18:00  zapraszamy do Miejska Biblioteka Publiczna w Kościanie na spotkanie inaugurujące cykl „Z historią przy kawie”. Jak w roku ubiegłym, także w bieżącym otworzy je spotkanie poświęcone książce. Tym razem będzie to „Miejsca i Sztuka. Racot”. Podczas spotkania będziecie Państwo mieli okazję porozmawiać o książce, ale także usłyszeć kilka ciekawostek związanych z niedawną promocją oraz wizytą Księcia Michała-Benedykta von Sachsen-Weimar-Eisenach. Zapraszamy!

Wstęp wolny.

Podczas spotkania dostępny będzie Punkt Obsługi Czytelnika w którym zakupić będzie można publikację dra Prałata.

plakat-16-09-biblioteka